close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

ورود محتوا

ورود محتوا

این روز ها بیشترین تاکید سئو، ورود محتوا با کیفیت می باشد. ورود محتوا با کیفیت موجب افزایش رتبه وب سایت به صورت چشمگیری می شود. به همین علت بیشتر مدیران وب سایت ها بخشی از فعالیت خود را به ورود محتوا اختصاص می دهند و تلاش می کنند که وبلاگ نویسان ماهر و با تجربه در این زمینه استخدام کنند.

یکی از مشکلاتی که این وبلاگ نویسان دارند و با آن سر و کله می زنند ورود محتوای متناسب با کسب و کار مورد نظر می باشد. این که چگونه محتوایی تولید کنند که برای مخاطبان وب سایت مناسب باشد و از یک منبع معتبر دریافت شده باشد.

برای ورود محتوا چه اقداماتی باید صورت بگیرد:

اولین گام در نظر گرفتن یک ایده برای ورود محتوا می باشد. شما ابتدا می بایست موضوع وب سایت و مقالات خود را مشخص کنید و سپس براساس آن ها یک ایده و موضوع جدید تولید کنید. بهتر است یک دفترچه تهیه کنید و موضوعات مرتبط را یادداشت کنید وبهترین آن را برگزینید. یکی از دلایل فنی که شما باید به ورود محتوا بپردازید به کار گرفتن کلمات کلیدی داخل وب سایتتان می باشد. لیستی از کلمات کلیدی که تصمیم دارید روی آن برنامه ریزی کنید را یادداشت کنید و شروع به نوشتن کنید. البته برای این کار از ابزار های سئو می توانید برای ورود محتوا کمک بگیرید و کلمات مرتبط که بیشترین جستجو را دارند پیدا کنید.

نوشتن عنوان در ورود محتوا: یکی از اشتباهات بزرگی که افراد تازه وارد مرتکب می شوند این است که عنوان محتوای خود را دست کم می گیرند و از یک عنوان کلی استفاده می کنند. این امر موجب می شود مخاطبان کمتری به خود بگیرند .

چک کردن محتوای وب سایت های رقیب: پیش از ورود محتوا، مقالات وب سایت های رقیبان خود را بررسی کنید و سعی کنید کم و کاستی هایی که در ورود محتوای خود دارید برطرف کنید. این موجب می شود خیلی راحت تر رتبه وب سایت خود را بالا ببرید.

نیاز کاربران را در ورود محتوا در نظر بگیرید: بدیهی ست مخاطب اصلی محتوای وب سایت شما کاربرانتان می باشند بنابراین می بایست محتوایی تولید کنید که تمام نیاز های روزانه و تمام ویژگی هایی که کاربران به دنبال آن هستند را پوشش دهد.

به موضوع اصلی سطحی نگاه نکنید: یکی از بزرگترین مشکلاتی که در اکثر مقالات وب سایت ها وجود دارد این است که مطالب کاملا تیتروار و بدون ذکر جزییات ذکر می شود. زمانی که شما به مسائل تخصصی می پردازید باید سعی کنید همه ی اطلاعات و مسائل ان را بیان کنید.

برای ادامه ی مطالب در زمینه ورود محتوا و تکنیک های موثر در این زمینه به وب سایت ما مراجعه کنید.


ن : رضا راد
ت : پنجشنبه 3 آبان 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.