close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

بهینه سازی قالب

بهینه سازی قالب

بهینه سازی قالب در حقیقت همان چیزی است که اکثر کارشناسان با نام سئو به آن می پردازند.

وظایف سئو کار که بهینه سازی قالب را بر عهده می گیرد:

یک متخصص سئو در ابتدا باید بداند وسعت سایت از جهت تعداد مقالات و تعداد منو ها چقدر است و بر آن اساس یک وب سایت کاربردی و مفید را برای ادامه مسیر برای کاربران ایجاد نماید. در بهینه سازی قالب یک سئو کار باید با الگوریتم های Page Layout کاملا آشنایی داشته باشد یعنی اگر صفحه سایت را از بالاترین نقطه پیمایش کنیم باید هر چه سریع تر به اصل مطلب برسیم و مانند سایت های دانلود این گونه نباشد که چند بلاک اول سایت تنها تبلیغات باشد.

گوگل این توانایی را دارد که سایت های Responsive را تشخیص دهد و با الگوریتم ها و می نی بروزر گوگل آن ها را رندر نماید و همچنین گوگل یک امتیاز برای آن ها کنار می گذارد. Responsive بودن اصلا پروسه دشواری نیست و تمام سایت ها می توانند Responsive باشند. گوگل تنها جاوا اسکریپت ها را می شناسد و یک سئو کار در بهینه سازی قالب باید از پیچیده کردن آن ها دوری کند و تقلبی در کد های جاوا اسکریپت ننماید.

تلاش کنید تا جای امکان از تصاویری که در css قالب با دستور background : url داده می شود به صورت sprite استفاده کنید. یعنی تمام آیکون ها و ... در یک تصویر باشند و باید برای فراخوانی position آن ها را تغییر داد.

در بهینه سازی قالب سعی کنید صفحه وب سایت را به صورت داینامیک طراحی کنید یعنی چنانچه مقاله ای در سایت درج شد به عنوان آخرین مقالات در صفحه اصلی نمایش داده شود.


ن : رضا راد
ت : پنجشنبه 10 آبان 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.