close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

سئو

سئو

سئو مجموعه اقداماتی می باشد که جهت رسیدن به رتبه های بالا در موتور های جستجو انجام می شود. بخشی از این اقدامات بر روی وب سایت و بخشی نیز در بیرون وب سایت انجام می شود. پیاده سازی این اقدامات موجب رسیدن به رتبه های برتر در کلمات کلیدی هدف و بالا بردن تعداد بازدید کننده از موتورهای جستجو می شود.

سئو داخلی

گوگل الزامات مشخصی تعیین کرده است که تمامی وب سایت ها می بایست به آن ها پایبند باشند. در سئو داخلی تلاش بر این است تمامی فعالیت ها مطابق با این استاندارد ها صورت بگیرد. سئو داخلی یعنی تمامی این اقدامات داخل وب سایت انجام شود.

تعیین عنوان مناسب برای صفحات سایت

عنوان صفحه یکی از اصلی ترین پارامتر هایی است که گوگل به آن توجه دارد و تاثیر بسیاری در رتبه بندی صفحات می گذارد زیرا این عنوان است که کاربران با مشاهده ی ان تصمیم میگیرند وارد یک سایت شوند یا نه. در حقیقت مهم ترین جایگاه برای به کاربردن کلمات کلیدی عنوان صفحات می باشند.

تولید محتوا استاندارد وبهینه

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور هایی که گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت به آن توجه می کند محتوای صفحات هستند. محتوای موجود در صفحات متعدد گوگل در واقع همان چیزی است که با پیاده سازی سئو در معرض دید کاربران قرار می گیرد.به این فرآیند که در سئو انجام می شود تولید محتوا می گویند.

بهینه سازی چگالی کلمات کلید

به کار بردن کلمات کلیدی در متن موجب بالا رفتن رتبه وب سایت می شود اما این دفعات به کار بردن نباید زیاد به حدی زیاد باشد. زیرا گوگل بسیار هوشمندانه عمل می کند و به ارتباط معنایی عبارات مختلف نیز می پردازد و چنانچه به صورت بی رویه از کلمات کلیدی به کار برده شده باشد آن وب سایت را جریمه می کند.

استفاده ی درست از لینک های داخلی در صفحات سایت

لینک داخلی می تواند این امکان را برای یک وب سایت فراهم کند که از قدرت صفحات مهم وب سایت برای رشد صفحات دیگر استفاده کند. لینک داخلی به بهبود رتبه صفحات مختلف کمک بسیاری می کند.

استفاده مناسب از تگ های هدینگ

تگ H1 اصلی ترین تگ هدینگ است که به عنوان اصلی صفحه اضافه می شود و بهتر است در هر صفحه از وب سایت تنها یک بار به کاربرده شود.

استفاده از تصاویر کم حجم و بهینه

بهینه سازی تصاویر یعنی کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت. در سئو بهتر است حجم تصاویر را تا جایی که ممکن است کاهش دهید به صورتی که تاثیر قابل توجهی بر کیفیت تصاویر نگذارد. این امر موجب می شود سرعت لود وب سایت به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

جهت اطلاعات بیشتر و جامع تر در زمینه سئو به وب سایت ما مراجعه فرمایید.


ن : رضا راد
ت : پنجشنبه 10 آبان 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.